“CIEDRA” piedalās Latvijas nacionālajā stendā starptautiskā industriālo piegāžu izstādē Zviedrijā

No 2015.gada 10. līdz 13.novembrim viens no lielākajiem Vidzemes reģiona metālapstrādes un mašīnbūves uzņēmumiem SIA “Ciedra” piedalījās Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras organizētajā nacionālajā stendā starptautiskā izstādē “Elmia Subcontractor – 2015”.

“Ciedra” Latvijas nacionālajā stendā savus produktus un pakalpojumus prezentēja pirmo reizi. Stendā varēja aplūkot dažādas uz jaunākajām metālapstrādes iekārtām ražotas rezerves daļas un detaļas, kā arī aprunāties ar uzņēmuma pārstāvjiem par dažādajām sadarbības iespējām.

“Elmia Subcontractor” ir lielākā Zviedrijas industriālo piegāžu un kooperācijas izstāde un tiek rīkota jau kopš 1975.gada. Tā norisinās vienā no Zviedrijas pilsētām Jenšēpingā. Šogad izstāde norisinājās 32.reizi.

Izstādes galvenā tematika ir piegādes un kooperācija. Tajā pārstāvētās nozares ir autobūves komponentu ražošana, mašīnbūve un metālapstrāde, iekārtu un tehnoloģisko rīku ražošana, plastmasas un gumijas detaļu izgatavošana, elektronika un automatizācija, dizaina izstrādnes un projektēšana.