“CIEDRA” vadītājs piedalās Valmieras pilsētas pārstāvniecības Rīgā atklāšanā

8. septembrī uzņēmuma “CIEDRA” vadītājs Guntis Lielkājis piedalījās Valmieras pilsētas pārstāvniecības Rīgā atklāšanā. Pasākuma ietvaros tā dalībnieki tika iepazīstināti ar uzņēmuma darbību un piedāvātajiem pakalpojumiem. Atzinību un īpašu interesi raisīja uzņēmumā ražotā meža mašīna – forvarders “Deep Forest 612D”.

Pasākumā piedalījās un klātesošos uzrunāja Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks, Latvijas Republikas (LR) kultūras ministre Dace Melbārde, LR izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis, LR Saeimas deputāts Inesis Boķis, kā arī Valmieras pilsētas pārstāvniecības Rīgā vadītāja, domes priekšsēdētāja padomniece Ieva Alhasova. Pasākuma noslēgumu apmeklēja arī LR Ministru prezidents Māris Kučinskis.

“Valmieras pilsētas pārstāvniecība Rīgā primāri tika izveidota ar mērķi nodrošināt Valmieras pilsētas pašvaldības interešu pārstāvību Latvijas valsts pārvaldes un starptautiskās institūcijās. Tomēr mūsu uzstādījums ir, lai šīs telpas kalpotu arī kā satikšanās vieta uzņēmējiem un viņu sadarbības partneriem, potenciālajiem investoriem, kultūras, sporta, izglītības un citu Valmierai nozīmīgu jomu pārstāvjiem. Pārstāvniecības durvis vienmēr būs atvērtas ikvienam valmierietim neatkarīgi no tā, vai viņš strādā Valmierā vai Rīgā, pilsētas draugiem, kā arī visiem tiem, kuriem rūp Valmieras attīstība, kuri šeit vēlas uzsākt savu darbību vai kuri Valmieru izvēlējušies par savu turpmāko dzīvesvietu,” atklājot pārstāvniecību, norādīja Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks.

Valmieras pilsētas pārstāvniecība Rīgā atrodas 11.novembra krastmalā 29. Tās darba laiks ir: pirmdien, otrdien, ceturtdien no plkst.8.00 līdz 17.00, trešdien no plkst.8.00 līdz 18.00, piektdien no plkst.8.00 līdz 16.00. Kontakttālrunis: 26620022.

 

Foto: Valmieras pilsētas pārstāvniecības Rīgā arhīvs