“CIEDRA” uzsāk metāla konstrukciju ražošanu dažāda veida angāru būvniecībai

Uzņēmums “CIEDRA” paplašina ražošanu un ar zīmolu “CIEDRA STEEL STRUCTURES” uzsāk dažādas sarežģītības un apjoma metāla būvkonstrukciju projektēšanu, izgatavošanu un nepieciešamības gadījumā – arī būvniecību. Metāla konstrukcijas ir atbilstošs un ērts risinājums dažādu veidu angāru būvniecībai, industriālām un citām vajadzībām.

Uzņēmumā strādā kvalificēti un pieredzējuši inženieri un projektu vadītāji, kuri izmanto jaunākās projektēšanas programmas (TEKLA, AutoCAD), tādā veidā nodrošinot atbilstošu konstrukcijas stiprības noteikšanu slogošanas apstākļos (sniega un vēju slodzes u.c. aprēķinus). Uzsākot katru projektu, tiek veikti izmaksu aprēķini, tāmēšana, darba apjoma noteikšana.

Metāla konstrukciju ražošanas process iekļauj metāla sagatavošanu vajadzīgajā garumā, zāģēšanu, metināšanu ar septiņām metināšanas iekārtām, metāla sagatavošanu krāsošanai ar smilšu strūklu un metāla krāsošanu.

Nepieciešamības gadījumā uzņēmums piedāvā metāla konstrukciju piegādi un uzstādīšanu, tai skaitā piegādes loģistikas plānošanu, kā arī sadarbības partneru atlasi un būvniecības uzraudzīšanu.

Plašāk “CIEDRA STEEL STRUCTURES” mājas lapā: www.ciedrasteel.com